Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

Нерухомість , за яку не потрібно платити податок
26-08-2015, 08:12

Законодавці звільнили від сплати податку на нерухоме майно за будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування., які використовують для надання освітніх послуг.

Крім того, зазначені навчальні заклади , а також заклади культури , науки ,освіти ,охорони здоров’я, соціального захисту ,фізичної культури та спорту , які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів , звільнено від сплати земельного податку.

ДФС запроваджує новий електронний сервіс
26-08-2015, 08:10

З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». З  1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі

Дебатні проекти – це нові шанси для молоді, що хоче стати успішною в майбутньому
21-08-2015, 09:29

Кожна людина має право вибирати: сидіти на м’якому дивані, висіти в соціальних мережах чи навчатися, набратися позитивних емоцій і натхнення для нових ідей! Ольга Іванівна Петрова, учитель української мови та літератури спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 вибрала друге й 6 днів  провела на незабутніх тренінгах в Літній дебатній школі в Затоці Одеської області з 25 по 31 липня цього року.

0

Кролевецьке відділення Глухівської об'єднана державної податкової інспекції
20-08-2015, 13:30

Кролевецьке відділення Глухівської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє, що 20 та 27  серпня 2015 року з 15.00 до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” на тему: « Особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.» Відповідатимуть на запитання дозвонювачів завідувач сектору доходів і зборів з фізичних осіб Гузенко Наталія Володимирівна та завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Бібік Олена Володимирівна.

Телефон «гарячої лінії» –(05453) 9-57-84.

Кролевецьке відділення Глухівської об'єднаної державної податкової інспекція інформує
20-08-2015, 13:27
  28 серпня - останній день сплати земельного податку громадянами
Чекаємо з перемогою
13-08-2015, 10:35

Сьогодні, 13 серпня, команда Кролевецького району «Джура», яка стала переможцем обласних змагань, під керівництвом Сущенка В.О. та Дорогія М.О., учителів фізкультури Дубовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кролевецького району, відбула відстоювати честь області на ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура 2015: Гетьманська Україна», що відбудуться 13-24 серпня 2015 року.

1

Кролевецьке відділення Глухівської об'єднаної державної податкової інспекції повідомляє
11-08-2015, 16:28

Маєте запитання про податки – використовуйте ресурс «ЗІР».                                                                                                          Кролевецьке відділення Глухівської об'єднаної державної податкової інспекції нагадує, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено ряд сервісів, які стануть у нагоді не лише суб’єктам господарювання, а й громадянам. Так, зокрема, загальнодоступний інформаційно–довідковий ресурс «ЗІР» дозволяє здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку чи діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів.

Кролевецьке відділення Глухівської об'єднаної державної податкової інспекції інформує
11-08-2015, 16:23

Власники новеньких авто сплатитили до бюджету 79,5 тис грн.Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301