Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ЗАХОДИ І ПОДІЇ

ОГОЛОШЕННЯ            

Виконавчий комітет Кролевецької міської ради оголошує конкурс на виконавця робіт з капітального ремонту магістрального водогону Ду - 400 мм. від водозабору по вул. Олімпійська до пл. Свободи міста Кролевець, Сумської області (труба ПЕ-100 вода SDR26 315х12,1 P№6 800 м/п).

Пропозиції надавати за адресою вул. Радянська, 19 м. Кролевець, Сумська обл. 41300, тел./факс (05453) 9 55 42 або на електронну пошту krolrada@ukr.net.

Оцінка конкурсних пропозицій відбудеться 15.04.2015 о 11.00 годині в приміщенні Кролевецької міської ради.

                                     

 

 

ДОСТУПНЕ ЖИТЛО


Постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. №343 затверджено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов (із змінами відповідно до постанови КМУ від 23.05.2012 №465).
Механізм здешевлення іпотечних кредитів вартістю не більше 16 відсотків річних, що надаються на термін до 15 років в гривнях для придбання житла, передбачає часткову компенсацію позичальнику фактично сплачених відсотків до рівня 3% річних за рахунок держбюджету, що передбачені у конкретному році.
Для укладення договору часткової компенсації процентів позичальник подає розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачу бюджетних коштів):
заяву про надання часткової компенсації процентів;
копію паспорта;
копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається фізичним особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
довідку про склад сім’ї;
копію свідоцтва про шлюб (за наявності);
копію свідоцтва про народження дитини (дітей) (за наявності);
документи про доходи позичальника та членів його сім’ї за останні шість місяців.
Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня області визначено Головне управління економіки Сумської обласної державної адміністрації, одержувачем бюджетних коштів - Сумське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (місто Суми, вул. Троїцька, 21).
При виникненні питань звертатися до відповідальної особи одержувача коштів - Кияшко Інни Йосипівни.
Контактний телефон: (0542) 78 76 67; 78 77 24.

Перелік банківських установ, до яких громадяни можуть звертатися з метою отримання іпотечних кредитів.

Перелік об’єктів житлового будівництва, визначених Міжвідомчою комісією, в яких може придбаватися житло відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 343.

 

ПЛАН ЗАХОДІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩОДО СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ НА 2013 РІК

                                                    

 

Інформація

 щодо вжитих заходів на виконання вимог

Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"

 

Основні положення Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" обговорювалися на апаратній нараді при міському голові за участю посадових осіб апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради та працівників централізованої бухгалтерії по обліку дошкільних навчальних закладів при виконавчому комітеті Кролевецької міської ради 25 лютого             2013 року, 11 березня 2013 року за участю керівників комунальних підприємств,  20 березня 2013 року за участю завідуючих дошкільними навчальними закладами міста.

Кролевецька міська рада та її виконавчий комітет долучилися до виконання заходів із виконання в районі Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затверджених розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 23.01.2012 № 37, Плану основних заходів Кролевецької районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік, затверджених головою Кролевецької районної державної адміністрації 17.12.2012, заходів щодо запобігання і протидії корупції на території Кролевецького району на 2013-2015 роки, затверджених розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 06.06.2013 № 143-ОД.

Інформація про заходи щодо запобігання і протидії корупції включена до розгляду в порядку контролю до плану роботи виконавчого комітету Кролевецької міської ради на 2013 рік, що затверджений рішенням виконавчого комітету Кролевецької міської ради від 17.01.2013 № 14.                    

19 березня 2013 року проведений конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії – юриста апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради. На виконання вимог Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня                 2012 року № 33/2012, проведено спеціальну перевірку переможця конкурсу. Про результати спеціальної перевірки відомостей щодо Даценка Ігоря Анатолійовича, який претендує на зайняття посади спеціаліста 1 категорії – юриста апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради складено довідку.

23.03.2013 на пленарному засіданні сесії Кролевецької міської ради депутати Кролевецької міської ради (зазначено в протоколі засідання) повідомлені про безумовне виконання вимог статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" щодо зобов'язання щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Оскільки процес прийняття  рішень  має  бути прозорим та відкритим для ретельного його розгляду, робота Кролевецької міської ради є гласною. Завдячуючи тісній співпраці з Кролевецькою районною державною адміністрацією, Кролевецькою районною радою на веб-сайті Органи влади Кролевецького району за адресою krolrda.gov.ua є розділ "Міська рада" є розділ "Регуляторна політика", де розміщуються проекти регуляторних актів для обговорення та прийняті Кролевецькою міською радою та її виконавчим комітетом регуляторні акти.

Заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації, затверджені розпорядженням міського голови від 25.05.2011 № 64-р, Порядок складання, подання запиту на отримання публічної інформації та форми для подання запиту на отримання публічної інформації, затверджені розпорядженням міського голови від 06.06.2011 № 6-р та вивішені на стенді "Доступ до публічної інформації", який розміщений біля кабінету, в якому розміщується загальний відділ апарату, на 2-му поверсі будівлі Кролевецької міської ради.

На ньому, на виконання вимог статті 15 згаданого закону, оприлюднюються і проекти рішень Кролевецької міської ради, що  підлягають  обговоренню та планується розглянути на черговій сесії.

Питання, розглянуті на пленарних засіданнях Кролевецької міської ради висвітлюються редакцією Кролевецької районної газети "Кролевецький вісник".

Використовуючи механізм підзвітності, виконавчий комітет Кролевецької міської ради звітує на сесіях Кролевецької міської ради про виконання, наприклад, міського бюджету міста Кролевець, програми економічного і соціального розвитку міста Кролевець, керівники комунальних підприємств щодо виконання заходів для досягнення мети, визначеної Статутами підприємств.   

Наказом  Головного  управління  державної  служби України від 4 серпня 2010 року № 214, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України  11  листопада   2010 року за № 1089/18384, затверджено Загальні правила поведінки державного службовця, яких мають дотримуватись і посадові особи місцевого самоврядування.

Виконуючи вимоги Загальних правил, посадові особи під підпис знайомляться з ними, відмітка про що долучається до особової справи.

Всі посадові особи під особистий підпис попереджені про обмеження, передбачені Законами України "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про засади запобігання та протидії корупції".

З метою запобігання виникнення корупційних ризиків, в тому числі   конфлікту інтересів, керівництво Кролевецької міської ради намагається контролювати роботу підлеглих. Вважаємо необхідним такий захід, як надання безпосереднім керівництвом посадовим особам практичної допомоги в реалізації  поставлених завдань.

Інформуємо, що випадки, передбачені статтею 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", не мали місця.

Ця інформація була заслухана на засіданні виконавчого комітету Кролевецької міської ради 02 липня 2013 року.

 

Секретар міської ради                                                       Н.В. Денисенко

 Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301