Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 20.08.2019 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

Детальніше про переїзд

Кролевецька районна рада доступна для всіх за новою адресою

Тепер Кролевецька районна рада доступна для всіх за новою адресою http://krolrada.gov.ua Всі старі посилання продовжать працювати, але нову информацію, починаючи з 01.04.2015 року, шукайте на http://krolrada.gov.ua.

Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

1

Презентаційний матеріал "Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування"

 

Презентаційний матеріал "Концепція реформи місцевого самоврядування та проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" 

 

Роз`яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

 

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" 

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 р. № 333-р "Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні" 

 

Інформація

щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

 

У Кролевецькому районі широко проходить обговорення змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні. Так 28 травня на тридцять другій сесії Кролевецької районної ради питання обговорені за участю депутатів районної ради та сільських голів району, 2 червня на апаратній нараді при голові Кролевецької районної державної адміністрації обговорення пройшло за участю начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, окремих установ і організацій Кролевецького району.

В цілому Кролевецький район підтримує курс керівництва держави щодо децентралізації влади в України та розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

Пропонуємо при внесенні  змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні  врахувати наступні пропозиції:

- частину 2 статті 141 викласти в такій редакції: «Територіальні громади на основі загального, рівного, прямого виборчого права обирають шляхом таємного голосування відповідно сільського, селищного, міського голову  та голову районної ради, який очолює виконавчий орган ради та головує на її засіданнях. Строк повноважень сільського, селищного, міського голови та голови районної ради, обраного на чергових виборах, становить п’ять років».

- частину 5 статті 141 викласти в такій редакції: «Голова обласної ради обирається  радою і очолює виконавчий апарат ради».

- пропонуємо залишити у повноваженнях Верховної Ради України  (п.29 статті 85) «утворення і ліквідація районів, встановлення і зміна меж районів і міст».

Важливою складовою при розширенні повноважень органів місцевого самоврядування являється фінансова самостійність бюджетів. Тому при внесенні змін до Бюджетного та Податкового кодексів необхідно чітко визначити види податків та їх розподіл між місцевими бюджетами.

Окремо хочу звернути увагу щодо виборів депутатів місцевих рад (село, місто, район):

вибори депутатів місцевих рад проводити виключно на мажоритарній основі за принципом самовисування, висуванням кандидатів зборами трудових колективів, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

Голова районної ради                                                                                     М.В.Авраменко

 

 Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301