Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ЦІНОВА СИТУАЦІЯ НА СПОЖИВЧОМУ РИНКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ВЕРЕСНІ 2012 РОКУ

У вересні 2012р. індекс споживчих цін по області становив 100,0%, по країні в цілому – 100,1%.
На споживчому ринку області у вересні 2012р. порівняно з серпнем 2012р. індекс цін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 99,7%.
Серед продуктів харчування на 6,9% подешевшали овочі, зокрема, капуста – на 14,3%, огірки – на 13,2%, картопля – на 9,1%. Ціни на фрукти знизились на 2,6%, цукор, джем, мед, шоколад та кондитерські вироби з цукру – на 1,1% (при цьому  цукор став коштувати менше на 2,7%). На 0,2% та 0,1% відповідно стали дешевшими олія та жири, м'ясо та м’ясопродукти. Молоко, сир та яйця подорожчали на 1,5%, в т.ч. яйця – на 16,1%, а ціни на сир м’який та молоко знизились на 0,3% та 0,1% відповідно.  Індекс цін на безалкогольні напої становив 100,2%.
Індекс цін у сфері освіти склав 106,8%. При цьому навчання у закладах  вищої освіти стало дорожчим на 11,3%, а вартість дошкільної та початкової освіти зменшилась на 4,3%.
Індекс цін (тарифів) на транспорт в цілому становив 100,3%, що було спричинено зростанням цін на паливо та мастила на 1,3%; вартість проїзду в залізничному пасажирському транспорті знизилась на 2,9%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищились на 0,2%. Зокрема плата за власне житло (квартирна плата) збільшилась на 2,9%, вартість з утримання та ремонту житла зросла на 0,3%, а ціни і тарифи на комунальні послуги залишились на рівні цін попереднього місяця.
У сфері відпочинку і культури ціни (тарифи) збільшились на 0,1%. Разом з цим на 0,3–0,1% стали коштувати менше одяг і взуття, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, послуги охорони здоров’я, а також зв’язку.Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301