Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ В КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ПІДСУМКАМИ І ПІВРІЧЧЯ 2012 РОКУ

Промисловість - це найбільша галузь економіки району, від рівня її розвитку залежить розвиток району, наповнення бюджету, життєвий рівень населення.
В районі працює 10 промислових підприємств різних форм власності: ТОВ „АрмаПром”, філія ПАТ „Державна продовольчо-зернова корпорація України” „Кролевецький комбінат хлібопродуктів”, ДП „Кролевецьке лісомисливське господарство”, ПрАТ „Кролевецький хлібозавод”, ДП „Кролевецький агролісгосп”, ПрАТ „Кролевецький завод силікатної цегли”, підприємство об’єднання громадян Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, КП „КРКП „Акватермо”,  КП „Кролевецьводоканал”, ПП „Альфа”, які забезпечують роботою  близько 1,2 тисячі мешканців.
Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) за січень-червень склав 42064,9 тис. гривень, що становить 92,1% до відповідного періоду минулого року.
Суттєвий внесок у загальні результати промФислової діяльності внесли галузі, які мають найбільшу частку в обсягах реалізації продукції. Це, в першу чергу, машинобудівна галузь, виробництво харчових продуктів та виробництво виробів з деревини, частка яких у загальному обсязі реалізованої продукції району складає 38 %, 26% та 19 % відповідно.
Промислова продукція користується попитом не лише в Україні, а і за її межами. На експорт відправляється продукція машинобудування та вироби з деревини. Країни – експортери: Росія, Німеччина, Туреччина, Італія, Польща, Нідерланди та інші.
За рахунок власних коштів промисловими підприємствами освоєно капітальних інвестицій в основний капітал в сумі 1,7 млн. гривень.
Впровадження у виробництво нових технологій сприяє одержанню конкурентноспроможної продукції і розширенню зовнішньої торгівлі. Філією ПАТ „Державна продовольчо-зернова корпорація України” „Кролевецький комбінат хлібопродуктів” впроваджено новий технологічний процес з переробки зерна жита та виготовлення житнього борошна.На ДП „Кролевецький агролісгосп” продовжуються роботи по створенню сушильної камери для сушіння дров колотих.
З метою створення іміджу для залучення інвестицій в економіку району, пропагування виробничого потенціалу, налагодження взаємовигідних ділових контактів районна державна адміністрація разом з керівниками підприємств проводять організаційні заходи щодо підготовки та участі підприємств у виставках – ярмарках, презентаціях.Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301