Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ОСВІТА

ДОВІДКА

про стан розвитку освітньої галузі Кролевецького району у 2012-2013 н.р.

У 2012-2013 навчальному році  у Кролевецькому районі буде функціонувати 29 денних та одна вечірня  загальноосвітня школа, 18 дошкільних навчальних закладів. З 01 вересня 2012 року Тереховська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів буде реорганізована в Майорівську загальноосвітню школу І ступеня.
Педагогічні кадри стабільні, для більшої половини вчителів навчальний заклад є першим місцем роботи. Педагогічну діяльність у закладах району здійснюють 755 педагогів, з них повну вищу освіту мають 732 особи (97 відсотки, по області - 89,7 відсотків), вищу і першу кваліфікаційну категорію мають 340 педагогів (44%) , звання «Вчитель-методист»- 23 педагоги (3,7%), звання «Старший учитель»-70 педагогів (13,6%) .  Нині вищу освіту здобувають 11 педагогів, у цьому навчальному році педагогічна громадськість збільшилась на 15 молодих педагогів.
Високій фаховий рівень педагогів дає позитивні результати у роботі з обдарованою учнівською молоддю. Районна учнівська команда зайняла перше місце серед районів області в ІІІ етапі олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н.р. Із 64 учнів-учасників, які є представниками 6 міських та однієї сільської школи, 31 є переможцем, їми здобуто 48 призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, в ІV етапі взяло участь 4 учнів, призрві місця здобули 3 учасників.
За результатами ІІІ, ІV етапу Всеукраїнських учнівських  .олімпіад та спортивних змагань 3 учні отримують стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації, 31 учень – стипендію голови районної державної адміністрації.
За  2011-2012 навчальний  рік  маємо такі досягнення:
- у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок»  взяло участь 658 учнів із 16 шкіл району («Осінній колосок» -332 учні, у «Весняний колосок» 426 учня);
- у Міжнародній математичному конкурсі «Кенгуру» взяло участь 791 учень (16 відмінних, 189 добрих) із 27 шкіл району;
- у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» взяло участь 176 учнів (7 відмінних, 36 добрих) із 13 закладів;
- у Всеукраїнському учнівському конкурсі з українознавства  «Соняшник» взяло участь 519 учнів із 10 шкіл району (дипломи І ст. регіонального рівня - 11, ІІ ст.- 9, ІІІ ст. – 16; диплом ІІІ ст.. Всеукраїнського рівня – 2 учня з НВК №4); 
- у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» взяло участь 24 учні із 2 шкіл ( 2 призові місця);
- у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка у ІІ етапі взяло участь109 учнів із 25 закладів, у ІІІ етапі 5 учнів із 5 закладів;
- у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П Яцика у ІІ етапі взяло участь 118 учнів із 18 закладів, у ІІІ етапі 11 учнів (6 призових місць), у ІV етапі - 6 учнів із 4 закладів;.
- у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості присвяченому Шевченківським дням, у ІІ етапі взяло участь 30 учнів із 16 закладів. У ІІІ етапі 3 учні із 3 закладів;
- у Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова» взяло участь 97 учнів із 3 закладів (дипломів за ступенями: І – 16, ІІ – 11, ІІІ – 13);
- у ІІ етапі конкурсу малюнків та творчих робіт «Людина і ліс», в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», взяло участь 29 учнів із 6 закладів району, в ІІІ етапі 2 учнів із 2 закладів.
- у відкритому турнірі з програмування (м. Суми ) взяли участь 2 учня з Кролевецької ЗОШ №2, посіли І командне місце;
- в обласному природничо-математичному конкурсі «Совенятко» взяло участь 50 учнів із10 шкіл  (ІІ етап).   
- у Всеукраїнському учнівському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяло участь 248 учнів із 8 закладів.
- у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя» команда Кролевецької СШ №3 посіла І місце (обласний етап);
- у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі  «Козацький гарт» команда Кролевецької СШ №3 посіла І місце (обласний етап);
- у Всеукраїнських дитячих спортивних іграх «Старти надій» команда Кролевецької СШ №3 посіла І місце (обласний етап);
- у Міжнародному проекті «FLEKS» взяло участь 3 учнів з Кролевецької СШ №1.
В основному забезпечується реалізація вимог, закладених у відповідних документах, щодо охоплення навчанням дітей шкільного віку. Високим є показник здобуття повної загальної середньої освіти. Практично всі випускники  9 класів продовжують навчання у різних типах навчальних закладів. Перевага віддається навчанню у загальноосвітніх школах (понад 80 відсотків). Забезпечується комплексний підхід до належного вирішення питань соціально-незахищеної категорії дітей. Всі вони взяті на облік і перебувають під постійною увагою.
Гарячим харчуванням на базі 18 шкіл забезпечується 2894 учнів (90.6%), діти 1-4 класів та пільгових категорій одержують його безкоштовно
З 1  червня працювали 26 пришкільних таборів, де оздоровлено 1335 учнів, що становить 46% від загальної кількості учнівської молоді.
Кількість дітей, які оздоровлювалися на базі днз становить 134 чол. Вартість дітодня становила 12 грн.
820 дітей  здійснили екскурсії і походи по видатним місцям району, Сумщини, України.
У оздоровчому таборі «Ластівка» оздоровлено  270 дітей.
Усього протягом літньої оздоровчої кампанії у районі оздоровлено  1967  дітей, що становить 67,6 % із загальної кількості і учнівської молоді.
Всі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади готові до роботи у новому навчальному році, комісійно перевірені на стан готовності та безпечність перебування учасників навчально-виховного процесу у закладах.
Забезпечена  підготовка навчальних кабінетів, їдалень , спортивних та актових зал, спортивних майданчиків тощо.          
Здійснені  профілактичні заходи щодо підготовки  кабінетів з підвищеною небезпекою.
Забезпечена   ефективна робота по підготовці котелень до осінньо-зимового періоду. Проведено  моніторинг стану котельного обладнання, труб, приладів передачі  та обліку тепла.
Реалізується державна комплексна програма комп’ютеризації  навчальних закладів. Придбано два комп’ютерні класи для  Реутинської та Кролевецької  загальноосвітніх шкіл .
За програмою «Шкільний автобус» придбано два шкільні  автобуси для Реутинської загальноосвітньої школи та Червоноранківського НВК. 
До початку нового навчального року придбані дитячі меблі на суму 31 тис. грн. для Обтівського ДНЗ, Мутинського ДНЗ, Тулиголівського ДНЗ, міських ДНЗ№5, ДН№№6, ДНЗ№9, постільну білизну в Обтівському ДНЗ (5000 грн.), Реутинському ДНЗ (3 тис.грн.), міських ДНЗ №10(3 тис.грн.) та ДНЗ №6 (2 тис.грн.), комп’ютерну техніку в Тулиголівському та Алтинівському дошкільних закладах, телевізори в Ярославецькому ДНЗ, Обтівському ДНЗ, газову плиту в Кролевецькому ДНЗ№1.                                                                           З 29 денних загальноосвітніх шкіл 27 мають харчоблоки, гарячу та холодну проточну воду. Дві початкові школи – Майорівська та Лапшинська загальноосвітні школи І ступеня будуть обслуговуватись буфетною продукцією.
Здійснено закупівлю технологічного обладнання для харчоблоків та пралень. Придбані холодильники в Кролевецькому ДНЗ №7 та Грузчанському ДНЗ, пральні машини в Ярославецькому ДНЗ та Буйвалівському НВК. Установлено витяжку на харчоблоці дошкільного закладу №5, мийні ванни в Реутинському ДНЗ, здійснено їх заміну в Буйвалівському НВК.
Навчальні заклади отримали 27 класних дошок. Буде придбано обладнання  для медичних кабінетів та технологічне обладнання для шкільних їдалень опорних шкіл на суму 86 тис.грн.
Капітально відремонтовані дахи Локнянського навчально-виховного комплексу, Кролевецького днз №9, частково Литвиновицького ДНЗ. Побудовано веранду в Кролевецькому дошільному закладі№2 та Алтинівському ДНЗ.
Закінчуються роботи по проведенню  капітального  ремонту  даху у  Червоноранківському  НВК І – ІІІ ст., Литвиновицькій  ЗОШ І – ІІІ ст. Проведено роботу по облаштуванню внутрішніх туалетів у Дубовицькій, Тулиголівській ЗОШ І – ІІІ ст., Бистрицькому НВК І – ІІІ ступенів. В Обтівській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. капітально ремонтується приміщення.
Проведено ремонт внутрішньої системи теплопостачання  Кролевецьких ДНЗ №9, 10, Дубовицького ДНЗ, частковий ремонт водогінної системи дошкільних закладів №6, №9 та №10. Замінено насос в котельні Дубовицького ДНЗ, 50 метрів теплотраси Локнянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня щкола І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад». Здійснюється заміна опалювального котла в Мутинському ДНЗ.
По закладах освіти Кролевецького району активно проводяться роботи щодо впровадження енергозберігаючих технологій. В 2012 році за рахунок батьківських та спонсорських коштів замінено  67 вікон  на металопластикові (5 вікон у Ярославецькому ДНЗ, 8 вікон у Тулиголівському ДНЗ, 7 вікон в Алтинівському ДНЗ, 15 вікон у Кролевецькій СШ №3, 12 вікон у Кролевецькій ЗОШ №5, 5 вікон у Кролевецькому днз №11, четверо балконних дверей в Кролевецькому ДНЗ№5 та одні – в Кролевецькому ДНЗ№7). Замінено 103 лампочки розжарювання на енергозберігаючі.
Закінчені роботи по облаштованню санвузла  у Яровському НВК І – ІІ ст.., розпочате облаштування внутрішніх санвузлів у Локнянському НВК І – ІІ ст., Тулиголівському ДНЗ. Всього по району на облаштування внутрішніх санвузлів в 2012 році витрачено 13,43 тис.грн.
Проведено ремонт східців Реутинського ДНЗ, Тулиголівського ДНЗ, Алтинівського ДНЗ, Ярославецького ДНЗ, міських ДНЗ№10, №5, №6, побудовано накриття над входом до приміщення  Кролевецького ДНЗ№11, Мутинського ДНЗ, підбито 20 м кв. стелі у   Мутинському ДНЗ.
Проведена заміна лінолеуму в 7 групових кімнатах, коридорах, дитячих  роздягальнях дошкільних закладів №5, 6, 7, 9, 10, Кролевецького НВК №4, Грузчанському ДНЗ, Обтівському ДНЗ, Алтинівському ДНЗ, часткова заміна віконного скла в міських дошкільних закладах №7,10, 11, вхідних дверей в Тулиголівському ДНЗ, Алтинівському ДНЗ.В усіх групових кімнатах Кролевецького ДНЗ№7, в одній із груп НВК№4 здійснена заміна існуючих світильників на сучасні.
Замінена сантехніка в двох групах Кролевецького ДНЗ №9, та  одній групі  дошкільного закладу №5.
Встановлена нова огорожа в дошкільному відділенні  Буйвалівського НВК, частково замінена огорожа в міських дошкільних закладах №1(80м), №5(50м), Обтівському ДНЗ(110м), Реутинському ДНЗ. Потреба в дровах на опалювальний рік складає 5130 м3.  По відділу освіти Кролевецької РДА проведено тендерну процедуру на придбання дров в кількості 3800 м3. Сесією районної ради від 20.07.2012 р. додатково виділено кошти на суму 99,4 тис.грн. на завезення дров, що забезпечить 100 % від потреби. Станом на  15.08.2012 завезено близько 420 м3 дров.Проблемними питаннями залишається: недостатнє виділення фінансового ресурсу на проведення ремонтних робіт по закладах, комп’ютеризація шкіл І-ІІ ступенів та дошкільних закладів, недостатня навчальна база з окремих предметів.

КРОЛЕВЕЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

КРОЛЕВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

КРОЛЕВЕЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

КРОЛЕВЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №4

КРОЛЕВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5

КРОЛЕВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ№6

КРОЛЕВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №7

РАЙОННИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

РАЙОННА ДИТЯЧА ЮНАЦЬКО - СПОРТИВНА ШКОЛА

РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ

РАЙОННА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ

 

Результати ЗНО 2012

   У  2011-2012 навчальному році в Кролевецькому районі нараховувалось 312 випускників 11 класу, 316  осіб (в тому числі випускники минулих років) зареєструвались для проходження ЗНО.

   22 випускники навчальних закладів району, які належать до пільгових категорій мали змогу пройти пробне ЗНО з української мови та літератури безкоштовно.

   У розрізі предметів найбільшою популярністю користувалися (крім обов'язкової української мови та літератури): математика – 212 учнів, історія України – 190 учнів, біологія – 134 учні.

   Серед учнів сільський шкіл найвищий результат в межах  від 183,5 до 190 балів з фізики отримали учні Мутинської ЗОШ, з біології – Ленінської ЗОШ, математики – Литвиновицької ЗОШ, історії України – Обтівської ЗОШ, української мови та літератури учні Дубовицької ЗОШ, Камінського НВК, Мутинської ЗОШ.

Таблиця 1. % абітурієнтів, які отримали відповідний результат за шкалою від 190,5 до 199,5(міські школи)

Назва школи

Українська мова та література

Математика

Історія України

Біологія

Англійська мова

Фізика

Хімія

Географія

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до 199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195

від 195,5 до

199,5 б. (%)

від 190,5 до 195 б. (%)

від 195,5 до

199,5 б. (%)

СШ №1

2,4

4,8

3,5

 

 

5

7,1

7,1

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗОШ №2

 

 

4,5

4,5

 

 

 

 

 

 

8,3

8,3

 

 

 

 

СШ №3

1,3

 

 

 

 

2,3

3,4

3,4

 

4

 

 

 

 

4,3

 

 НВК №4

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

20

 

25

 

ЗОШ №5

 

 

 

 

5,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

ЗОШ №6

7,6

15,3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301