Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ДОВІДКА ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2013 РІК

Управлінням соціального захисту населення протягом 2013 року надано житлову субсидію 3636 сім’ям, на загальну суму 2615,3 тис. грн., профінансовано з урахуванням боргу минулого року 2707,0 тис. грн.

Соціальні допомоги отримали 3689 сім’ї, з урахуванням звернень минулого року, на загальну суму 32,7 млн. грн., заборгованість відсутня.

В 6 прийомних сім’ях виховується 13 дітей, нараховано та профінансовано коштів у сумі 367,2 тис. грн., заборгованості не має.

В районі проживає 1 особа, який виповнилося 100 і більше років, за рахунок коштів районного бюджету надано допомоги на суму 5,5 тис. грн.

Компенсацію  за надані соціальні послуги отримали 262 особи на суму – 345,2 тис. грн.

Забезпечено роботу виїзного "мобільного соціального офісу" для жителів сільської місцевості, згідно графіка проведено 26 виїздів в населені пункти Кролевецького районну. Під час виїздів спеціалістами прийому проведено 156 співбесід із заявниками, та прийнято 215 пакетів документів для призначення соціальної допомоги.

З метою посилення соціального захисту малозабезпечених верств населення активно працює комісія по розгляду заяв громадян про призначення соціальної допомоги та пільг населенню району. Відбулося 15 засіданнь комісії при райдержадміністрації. Розглянуто 1169 зверненнь громадян. Надано дозволів по 1109 заявах, по 60 відмовлено.

Нараховано пільг окремим категоріям громадян на суму 4073,6 мил.грн., профінансовано з урахуванням боргу минулого року 4096,2 млн.грн.

Для забезпечення пільгового перевезення населення укладено 7 договорів з перевізниками. Нараховано коштів по пільговому перевезенню 621,3 тис. грн., відшкодовано з урахуванням боргу минулого року 607,3 тис. грн.. Заборгованість станом на 01.01.2014 року становить 120,7 тис. грн.

Згідно з обласною Програмою соціальної підтримки у 2012-2016 роках сімей загиблих учасників бойових дій на території республіки Афганістан батькам, діти яких загинули на території Афганістану, надається щомісячна соціальна допомога в розмірі 250,00 гривень на одну особу в місяць. На сьогодні в районі проживає 2 сім’ї батьків, діти яких загинули при виконанні обов’язків військової служби, Виплачено одержувачам за 2013 року 5,8 тис.грн., заборгованості не має.

Надано матеріальну допомогу дружинам померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, дитині, батько якої помер внаслідок Чорнобильської катастрофи та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в загальній сумі – 4000 грн.

Станом на 01.01.2014 року в районі проживає 1739 інвалідів, із них 118 дітей інвалідів.

Проводиться наповнення та поновлення Централізованого банку даних з проблем інвалідності на основі індивідуальних програм інвалідів та дітей – інвалідів в частині забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, проходження курсу реабілітації, потребі в навчанні та інше. Постійно вноситься інформація про інвалідів, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, отримання одноразової матеріальної допомоги. Протягом 2013 року інвалідам видано 434 направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, а саме: 47 – крісла колісні; 50 – засоби для ходіння; 1 – допоміжні засоби для підйому; 6 – допоміжні засоби для особистої гігієни; 31 – меблі; 276 – протезно-ортопедичні вироби, 23 – спеціальні засоби для спілкування та обміну інформацією. В поточному році управлінням забезпечено 41 інваліда інвалідними візками, 158 осіб – протезно-ортопедичними виробами, 2 інваліда та 24 дітей-інвалідів – меблями, 48 інвалідів – допоміжними засобами для особистої рухомості, 20 інвалідів - спеціальними засобами для спілкування та обміну інформацією.

6 інвалідів отримали одноразову матеріальну допомогу на суму 2682 грн., 4 малозабезпечені особи з числа пенсіонерів отримала матеріальну допомогу на суму 1788 грн.

Відшкодовано кошти за проїзд на лікування інваліду I групи, яка проходить курс лікування у відділенні хронічного гемодіалізу Сумської обласної клінічної лікарні в сумі 8331,69 грн.

За програмами соціального захисту населення, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з державного бюджету за 2013 рік профінансовано 560374,32 грн. на виплату компенсацій та допомог. З обласного бюджету на виконання програми «Пільги на медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» профінансовано 78,2 тис. грн.

Однією з ініціатив  Президента України у 2013 року було внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам» щодо підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з виключно високою мірою втрати здоров'я) з 50 до 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.

14 дітям-інвалідам встановлено підгрупу А та додатково надано коштів на загальну суму 27,3 тис.грн.

Соціальною ініціативою Президента України «Діти–майбутнє України» є забезпечення у 2013-2014 роках дітей з особливими потребами у повному обсязі технічними та іншими засобами реабілітації (засоби для пересування, ходунки, палиці-милиці, меблі, протезно-ортопедичні вироби, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією).

З початку року до управління із заявами для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулися законні представники 33 дітей –інвалідів, з яких забезпечено у 2013 році 26 дітей-інвалідів, які отримали 42 одиниці протезно-ортопедичних виробів, 5 – інвалідні коляски, 23– меблів (стінки шведські, столи-парти) та 2 крісла-стільця для особистої гігієни.

75 особам, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, надано допомогу на догляд за ними на загальну суму 999.7 тис. грн.

На базі територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Кролевецького району надається близько 40 видів соціальних послуг 952 одиноким непрацездатним громадянам та інвалідам. Працює відділення по наданню соціально-побутових послуг для незахищених верств населення, надано 2415 послуг, із них платних 968 на суму 5,9 тис грн. Діє пункт прокату засобів реабілітації, в наявності є два інвалідні візки, ходунки 3 шт., стільці для туалету 4 шт.

Територіальним центром соціального обслуговування з серпня 2012 року запроваджено діяльність мультидисциплінарних команд допомоги ветеранам вдома. проведено 18 виїздів, надано 310 соціальних послуг 72 особам .

З 4 грудня 2012 року запроваджено надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». В університеті працює чотири факультети: основи медицини та здоровий спосіб життя, історико-краєзнавчий, основи комп’ютерної техніки, правознавство; 75 осіб отримали такі послуги.

Працює центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів. Фахівцями центру проводяться індивідуальні та групові реабілітаційні заняття з врахуванням особливості розвитку інвалідів. Діти мають вади нервової системи, психічні розлади, вроджені аномалії, хвороби зору, хвороби органів дихання. Курс реабілітації пройшло 38 дітей-інвалідів та 11 молодих інвалідів.

На 13 дітей-інвалідів направлено документи для проходження курсу реабілітації в Сумському обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів. Курс реабілітації пройшли 7 дітей інвалідів.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЦЕНТРИ ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ

ЗАДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

За програмами соціального захисту населення, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з державного бюджету за 2013 рік профінансовано 560374,32 грн. на виплату компенсацій та допомог. З обласного бюджету на виконання програми «Пільги на медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» профінансовано 78,2 тис. грн.

САЙТ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ

У 2013 РОЦІ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ КРОЛЕВЕЦЬКОГО БУДИНКУ - ІНТЕРНАТУ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ
ПОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ СТОРІНКАМИ САЙТУ МОЖНО ЗА НАСТУПНИМ ПОСИЛАННЯМ
Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301