Святковий прапор Кролевецького району

ОРГАНИ ВЛАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

офіційний сайт

Вівторок, 29.11.2022 р.
Відомості про район

РайдержадміністраціяРайонна рада

Керівництво ради

Виконавчий апарат ради

Депутати

Комісії

Сесії

Звернення громадян

План роботи ради
Районні програми
Сільські ради


Міжнародний літературно-мистецький фестиваль "Кролевецькі рушники"
Міська рада

Керівництво ради

Апарат виконачого комітету міської ради

Депутати

Комісії

Сесії

Графік прийому громадян


Програми міста

Регуляторна політика


Установи району

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗА 2012 РІК

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі

за 9 місяців 2014 року

 

Одним із ключових завдань органів Пенсійного фонду є забезпечення сталого і своєчасного фінансування пенсійних виплат пенсіонерам усіх категорій. Пенсії і грошові допомоги 12812 громадян, що стояли на обліку в управлінні станом на 1 жовтня поточного року, одержані у законодавчо визначений термін.

         Зобов’язання щодо виплати пенсій і грошової допомоги виконуються за рахунок законодавчо визначених джерел доходів, зокрема власних надходжень Фонду, планових асигнувань із державного бюджету, коштів фонду соціального страхування на відповідні виплати.

Власні доходи до бюджету управління склали 196,43 тисяч гривень при плановому показнику 170,30 тис. грн. страхових внесків або 115,3 відсотків запланованої суми. Зростання до минулого року становить 38,5%.

         За додатковими ставками надійшло 99,1 тисяч гривень, що майже на 26% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

         За даними Міністерства доходів і зборів фонд оплати праці по району за січень-серпень цього року складає 101,1 млн. грн., з них більша половина припадає на бюджетні установи – 52,8 млн. грн. У порівнянні з минулим роком показник зріс лише на 2,0 %.

         За звітами платників податків за серпень поточного року загальна чисельність найманих робітників скоротилась у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 179 осіб (з 6392 до 6213). Основними причинами такої тенденції стали реорганізація та скорочення штатної чисельності внаслідок зменшення обсягів реалізації.

Наше завдання – максимально спрогнозувати і, за можливості, запобігти, тим негативним явищам, які можуть вплинути на стан фінансування пенсійних виплат.

З початку року спеціалістами управління призначено пенсії 501 особі, у тому числі достроково жінкам при досягненні 55 років – 122 (що майже на 100 новопризначених більше ніж за віжповідний період минулого року);

- проведено 550 перерахунків пенсій з урахуванням страхового стажу або стажу і зарплати, набутих після призначення чи попереднього перерахунку пенсій,

-249 продовжень виплати пенсій;

-призначено грошову допомогу за вислугу років -5;

-99 пенсійних справ взято на облік;

-28 переходів пенсійних виплат з виду на вид;

-494 оформлено допомог на поховання,

-116 разових доручень на виплату недоотриманої пенсії,

-прийнято на особистому прийомі 6158 громадян.

З березня проведено перерахунок пенсій у звязку з уточненням показників середньої заробітної плати у галузях економіки України за листопад, грудень та 2013 рік в цілому. Всього пенсії перераховані 90 громадянам, додаткові видатки становлять 6,5 тисяч гривень.

Індексацією охоплено 2087 пенсіонерів, у середньому зростання виплат склало 103 гривні.

Середній розмір пенсії на 01 жовтня становить 1298,6 гривень, що на 63,7 гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (1234,9 гривень). Із загального числа пенсіонерів, яким призначено пенсію, працюючих 1483 чоловік або 11,80%, середній розмір пенсії яких вищий на 63,7 гривень і складає 1316,74 гривень.

Пенсіонерів, що отримують пенсію, розмір якої нижче прожиткового мінімуму – 92 особи, у розмірі прожиткового мінімуму – 689 чоловік, вище прожиткового мінімуму – 11792 громадян. Понад 93% пенсіонерів району одержують виплати, що перевищують прожитковий мінімум. На початок жовтня цього року лише 8,5% від загальної кількості пенсіонерів (або 1072 чоловік) отримували пенсії в розмірі, меншому за 1000 гривень. Кількість таких осіб зменшилась в 2 рази у порівнянні з за минулим періодом.

З початку року (станом на 15.10.2014 р.) до управління звернулося 92 громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей для виплати пенсії за тимчасовим місцем проживання, в тому числі 55 осіб з Донецької області, 37  - з Луганської області. Разом з тим, 6 пенсіонерів виявили бажання повернутися назад у місця постійного проживання. Пенсії виплачуються по мірі надходження електронних пенсійних справ.

Загальна сума видатків дев’яти місяців на пенсійні виплати та інші заплановані витрати склала 149,8 млн. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року видатки зросли 2,4%. Середньомісячна потреба в коштах на виплату пенсій  16641 тисячу гривень

Перед працівниками Фонду постають нові пріоритетні завдання. І перше з поміж них – підвищення якості обслуговування пенсіонерів, яке потребує значного людського ресурсу. Через приймальню “єдиного вікна”, яка почала працювати з березня поточного року, опрацьовано 4630 звернень громадян. У просторому залі обслуговування, що розміщений на першому поверсі, пенсіонери й платники внесків мають змогу швидко та без проблем отримати кваліфіковану відповідь, консультацію і розяснення щодо будь-яких питань пенсійного забезпечення, подати заяву та необхідні документи для призначення та перерахунку пенсії, взяти необхідну довідку чи вислухати пораду спеціаліста.

Робота управління спрямована на забезпечення конституційних прав громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права. Протягом звітного періоду розглянуто звернень та надано консультацій  6518 відвідувачам. Забезпечено виїзні прийоми на підприємства, в установи, організації та за місцем проживання громадян.

Головним завданням діяльності управління Фонду в районі і надалі залишається реалізація державної політики у сфері пенсійного забезпечення, своєчасність виплати пенсій жителям району. 

 

Перший заступник начальника управління                                                                Т.А.Лисенко                           

 

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює з 1 жовтня 2012 року, забезпечуючи надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді відповідно до "Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді", затвердженому постановою правління Пенсійного фонду України від 7 вересня 2012 року № 16-1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2012 року за №1565/21877.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua

Основна відмінність веб-порталу від сайту – це створення діалогу між органами Пенсійного фонду та його так званими контрагентами.

Веб-портал має дуже просту схему користування та розроблений для користування громадянами із мінімальними знаннями роботи з комп’ютером.

Кожен користувач знайде для себе корисну інформацію, адже спектр надання електронних послуг дуже широкий:

- усі нормативні документи та законодавчі акти, відповідно до яких здійснює свою діяльність Пенсійний фонд;

- контактна інформація про адреси розташування та телефони, про відповідальних працівників управлінь Пенсійного фонду;

- можливість не виходячи з дому заповнити на порталі та роздрукувати необхідні бланки документів;

- направити заяву/скаргу до Пенсійного фонду;     

- завчасно замовити підготовку документів і отримати повідомлення про місце і  час їх отримання. 

Однією із важливих функцій веб-порталу є можливість громадянина контролювати дані щодо заробітної плати (доходу), з якими про нього відзвітовано до Пенсійного фонду його роботодавцем, а також стан сплати страхових внесків до Фонду. Адже відповідно до останніх змін, внесених до пенсійного законодавства – розрахунок пенсії проводиться відповідно до даних облікової картки громадянина накопичених із липня 2000 року.

Пенсіонер матиме доступ до інформації, в якій станом на поточну дату зазначатиметься у відповідності до якого закону йому призначена пенсія, вид пенсії, сума призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та  інших доплат до пенсії, встановлених законодавством.

Роботодавець зможе проконтролювати стан розрахунків з органами Фонду, а саме: про нарахування і платежі, суми боргу зі сплати єдиного внеску та збору на обов'язкове державне страхування, суми невідшкодованих пільгових і наукових пенсій, суми коштів, що надійшлина на рахунки органів ПФУ упродовж місяця, який передує місяцю звернення за інформацією.

Як зареєструватись: оскільки портал надає доступ до персональної інформації то для реєстрації необхідно одного разу з’явитись до управління Пенсійного фонду в районі та написати відповідну заяву. Для реєстрації необхідні: паспорт, ідентифікаційний код, для пенсіонера - номер пенсійного посвідчення, для роботодавця -  номер та дата свідоцтва про державну реєстрацію та документи, які підтверджують право реєструватися на веб-порталі від імені організації чи установи (наприклад, наказ). Працівник Пенсійного фонду, прийнявши заяву та представлені документи, вносить дані і терміново отримує і видає заявнику сформований автоматично персональний код для подальшої реєстрації. Вдома використовуючи звичайну електронну поштову скриньку необхідно завершити реєстрацію, як на  більшості веб-сервісах, користуючись повідомленнями - підказками системи.

Звичайно, Інтернет не позбавлений загроз втручання в особисті дані, проте система веб-порталу Пенсійного фонду України розроблена із урахуванням усіх сучасних вимог захисту інформації та  погоджена із Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Уся інформація, яка передається до користувача, передається в закодованому та знеособленому вигляді, а це означає, що навіть перехопивши інформацію неможливо буде встановити, кому вона належить.                                                                

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі

 

Дні тижня

Прізвище, ім”я, по батькові

Посада

Години прийому

Понеділок

Срібранець Наталія Михайлівна

Начальник управління

14.00 -18.00

Вівторок

Лисенко Тетяна Анатоліївна

Перший заступник начальника управління

08.00 - 18.00

Середа

Лемешко Тамара Миколаївна

 

Заступник начальника управління

08.00 - 18.00

Четвер

Лисенко Тетяна Анатоліївна

Перший заступник начальника управління

08.00 - 12.00

П”ятниця

Лемешко Тамара Миколаївна

 

Заступник начальника управління

08.00 - 16.00

 

ІНВАЛІДИ ТА УЧАСНИКИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі

 

Прізвище, ім”я, по батькові

Дні прийому

Години прийому

Макаренко Лідія Іванівна

Начальник відділу з виплати пенсій

Понеділок

10.00 - 17.00

Демченко Оксана Олександрівна

Начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян

Поладич Надія Андріївна

Начальник відділу персоналу та організаційно – інформаційної роботи

Вівторок

10.00 - 17.00

 

 

14.00 – 17.00

 

Начальник відділу з призначення пенсій

Бабело Олена Василівна

Завідувач юридичного сектора

Середа

10.00 - 17.00

 

 

14.00 – 17.00

Оболонська Тетяна Григорівна

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи

Четвер

10.00 - 17.00

Журба Ірина Петрівна

Начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

П”ятниця

08.00 - 13.00

За окремим графіком чергування

Субота

09.00 - 14.00

 

ГРАФІК

 роботи постійно діючих “гарячих” телефонних ліній 
управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі

         

Прізвище, ім’я та по батькові. Посада

Дні 

 прийому

Телефон

Срібранець Наталія Михайлівна

начальник  управління

Кожного першого вівторка

місяця

5-16-97

 

Лисенко Тетяна Анатоліївна
перший  заступник начальника управління

 

Кожного  другого  вівторка

місяця

9-70-90

Лемешко Тамара Миколаївна

заступник  начальника  управління

Кожного  третього  вівторка

місяця

5-27-90

Макаренко Лідія Іванівна
начальник відділу з виплати пенсій

Кожного  четвертого вівторка

місяця

5-27-90

      

   Крім того, в управлінні Пенсійного  фонду  України  в Кролевецькому районі щоденно (крім  вихідних  та  святкових  днів) з 14-00 до 17-00 консультації за телефонними запитами громадян надають спеціалісти відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян за  номером телефону  5-16-97.

 

 Державні ресурси
Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Верховна Рада України. Пошук законодавчих документів.

Інтернет-представництво Сумської обласної державної адміністрації

Сумська обласна рада

Запобігання проявам корупції

ДПАДоступ до публічної інформаціїСтатистика

Цікаві посилання
Приймальня

Відповідає вимогам
Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Пошук по сайту Пошук по сайтуверсія для друку версія для друку

Погода в Кролевці

Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 295 Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/krolrda/public_html/engine/inc/mods/linkfeed.php on line 301